Hubert Laskowski, urodzony 30 stycznia 2006 roku. W wieku zaledwie 5 lat zadebiutował w zawodach kartingowych. Już podczas swojego debiutanckiego sezonu osiągnął pierwsze sukcesy i został zauważony jako wyróżniający się zawodnik.

Hubert
Laskowski

Kierowca

Rozpoczął od startów we Włoszech i w Czechach. W 2017 roku zrobił kolejny ważny krok w karierze i przesiadł się z gokarta do przednionapędowego Peugeota 208 R2 - rajdowej broni z krwi i kości. Początkowo jeździł tylko treningowo, aby w 2018 roku rozpocząć regularne starty w imprezach typu rallysprint, rozgrywanych na torze w czeskich Koprivnicach.

W sezonie 2019 Hubert włączył się do rajdowej rywalizacji na odcinkach specjalnych na Litwie i Łotwie. Po 3 rundach cyklu Minirallijs, w którym aż trzykrotnie zwyciężył w klasie Junior, zakończył sezon jako najmłodszy w historii kierowca rajdowy z tytułem mistrzowskim (w kategorii Junior Minirallijs).


Michał
Kuśnierz

Pilot

Jeden z najbardziej doświadczonych pilotów w Polsce, który ma na swoim koncie już ponad 200 rajdów. Karierę rozpoczął w 2000 roku w Pucharze PZM. W sezonie 2017 wywalczył z Tomaszem Grycem Mistrzostwo Polski w Grupie 2WD, rok wcześniej stając na drugim miejscu podium. Ma w dorobku starty w Mistrzostwach Świata (WRC) i Mistrzostwach Europy (ERC). Współpracował z czołowymi polskimi kierowcami, m.in. Robertem Kubicą.

Adam
Jaros

Pilot

Doświadczony pilot, który rozpoczął swoją karierę w 2009 roku od startów za nasza południową granicą. W 2011 roku zadebiutował w mistrzostwach Polski, by już rok później zostać mistrzem Polski w klasie historycznej. Startował m.in. z Dariuszem Topolewskim i Arkadiuszem Urbanowiczem. W swoim rajdowym CV ma 80 startów. Dwa z nich zakończył triumfem w klasyfikacji generalnej.


Adrian
Wronkowski

Trener / manager

Czynny kierowca rajdowy, związany z motorsportem od sezonu 2002. W roku 2007 zdobył wicemistrzostwo w Pucharze Polski Automobilklubów i Klubów (klasa 4). W sezonach 2007-2009 mistrz Kryterium Kamionki, w 2017 zwycięzca European Rally Trophy Central w klasie dla samochodów napędzanych na jedną oś. Czwarty zawodnik w finale European Rally Trophy 2017 (Portugalia). Prywatnie wujek Huberta.


Car Speed
Racing

Obsługa i przygotowanie auta

Firma Car Speed Racing powstała w 2011 roku z inicjatywy Damiana Kargola, który po latach zbierania doświadczeń w mechanice i sporcie zdecydował się na stworzenie stajni. Ekipa od lat świadczy usługi budowy, obsługi serwisowej i wynajmu aut do wyczynowego sportu. W warsztacie można znaleźć najlepsze samochody rajdowe (napędzane na przednią oraz obie osie), zarówno współczesne nowej generacji, jak i również historyczne ikony. 

 

Październik 2022

Wywalczenie tytułu Mistrza Estonii w klasie EMV3

Wrzesień 2022

Wywalczenie tytułu Mistrza Łotwy w klasie LRC3

Lipiec 2022

Wygrana w debiucie w rundzie Mistrzostw Europy (ERC) w klasie RC3

Marzec 2022

Pierwsza wygrana w klasyfikacji generalnej podczas Quattro River Rally - Chorwacja

Październik 2021

Wywalczenie tytułów wicemistrza Litwy (w klasie 4 oraz Junior) i wicemistrza Łotwy (w klasie 4 oraz Junior).

12.12.2020

Debiut w samochodzie klasy Rally 2, Tor Modlin Rally Show (Warszawa)

Sezon 2020

Najmłodszy zawodnik w historii dopuszczony do mistrzostw krajowych (Litwa i Łotwa)

Sezon 2019

Po 3 rundach cyklu Minirallijs, w którym aż trzykrotnie zwyciężył w klasie Junior, zakończył sezon jako najmłodszy w historii kierowca rajdowy z tytułem mistrzowskim (w kategorii Junior Minirallijs).

6.04.2019

Pierwsze zwycięstwo w 208 R2 - pierwsza runda RallyKorpCup (Koprivnica, Czechy)

Sezon 2014

Pierwszy tytuł mistrzowski, zdobyty w wieku 8 lat (Karting Cup 2014)

Sezon 2011

Debiut w mistrzostwach świata, Włochy

16.04.2011

Debiut Huberta w kartingu - udział w KartingCup na torze w Sosnovej (Czechy)